Wielka Piątka

Opis testu

Przez lata psycholodzy poszukiwali rozwiązań, które pozwoliłby na ujęcie dotychczasowej wiedzy z zakresu psychologii osobowości w jeden spójny system. Było to trudne, tym bardziej, że badania nad osobowością przynosiły różnorakie rezultaty ze względu m.in. na brak porozumienia jak osobowość powinna być zdefiniowania i mierzona (Driskell, Hogan i Salas, 1987). Sytuacja zmieniła się w wyniku powstania modelu Wielkiej Piątki integrującego cechy osobowości w jeden spójny system relatywnie niezależny od zdolności poznawczych oraz pozwalający na sprowadzenie struktury osobowości wszystkich ludzi do pięciu czynników (Barrick i Mount, 1991; McCrae i Costa, 2005, Digman, 1990; McCrae, 1989).

Test Wielka Piątka mierzy pięć niezależnych wymiarów osobowości. Wypełniając go uzyskasz informacje dotyczące Twojego profilu osobowości oraz wynikających z niego dla Ciebie konsekwencji.

Płatność

Prosimy o dokonanie płatności za test jedną z dostępnych opcji.

Uwaga

!

Po dokonaniu opłaty za pomocą opcji SMS zostaniesz przekierowany/a do strony testu.

Podając jednocześnie (nieobowiązkowo), swój adres email, otrzymasz drogą elektroniczną adres url do tego samego testu, dzięki któremu będzie możliwość powrotu do testu w momencie kiedy został opuszczony, np. w przypadku awarii Twojego komputera. Nie podanie adresu email uniemożliwi Ci powrót do testu. Reklamacje w tym przypadku nie będą uwzględniane. Podany adres email nie będzie przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu url testu.

W przypadku wybrania innej formy płatności otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas płatności z dostępem do testu.