Test Ról Zespołowych

Opis testu

Test ten został oparty na koncepcji brytyjskiego badacza i praktyka dr Meredith’a Belbin’a. Celem, jaki postawił sobie ten badacz, było sprawdzenie jakie indywidualne cechy członków grupy będą wpływać na jej efektywność. Efektem jego badań nad uwarunkowaniami efektywności pracy zespołowej jest opracowanie koncepcji ról zespołowych. Dzięki wynikom jego pracy można z dużym prawdopodobieństwem określić jakie zespoły będą osiągać sukcesy a jakie są skazane na porażkę.

Wypełniając ten test dowiesz się jaka jest Twoja dominująca rola zespołowa a tym samym jakie preferujesz zadania, jaki jest Twój styl pracy oraz jak kształtują się Twoje relacje pracownicze, z kim będzie Ci się dobrze pracować a z kim jesteś skazany na kłótnie i niezrozumienia.


Płatność

Prosimy o dokonanie płatności za test jedną z dostępnych opcji.

Uwaga

!

Po dokonaniu opłaty za pomocą opcji SMS zostaniesz przekierowany/a do strony testu.

Podając jednocześnie (nieobowiązkowo), swój adres email, otrzymasz drogą elektroniczną adres url do tego samego testu, dzięki któremu będzie możliwość powrotu do testu w momencie kiedy został opuszczony, np. w przypadku awarii Twojego komputera. Nie podanie adresu email uniemożliwi Ci powrót do testu. Reklamacje w tym przypadku nie będą uwzględniane. Podany adres email nie będzie przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu url testu.

W przypadku wybrania innej formy płatności otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas płatności z dostępem do testu.