Test Ról Zespołowych

Opis testu

Test ten został oparty na koncepcji brytyjskiego badacza i praktyka dr Meredith’a Belbin’a. Celem, jaki postawił sobie ten badacz, było sprawdzenie jakie indywidualne cechy członków grupy będą wpływać na jej efektywność. Efektem jego badań nad uwarunkowaniami efektywności pracy zespołowej jest opracowanie koncepcji ról zespołowych. Dzięki wynikom jego pracy można z dużym prawdopodobieństwem określić jakie zespoły będą osiągać sukcesy a jakie są skazane na porażkę.

Wypełniając ten test dowiesz się jaka jest Twoja dominująca rola zespołowa a tym samym jakie preferujesz zadania, jaki jest Twój styl pracy oraz jak kształtują się Twoje relacje pracownicze, z kim będzie Ci się dobrze pracować a z kim jesteś skazany na kłótnie i niezrozumienia.


Uwaga

!

Dostęp do testu zostanie wysłany w postaci adresu URL na podany poczas płatności email. Klucz po dokonaniu opłaty jest generowany i wysyłany automatycznie. Podany adres email nie jest przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu URL testu.