Kwestionariusz Zachowań Społecznych

Opis testu

Kwestionariusz Zachowań Społecznych został oparty na badaniach zainicjowanych przez Robeta Balesa nad metodami pozwalającymi na pomiar interakcji pomiędzy członkami grupy (Bales i Cohen 1979; Hare i Hare 1996; Polley, Hare i Stone 1988). Typy zachowań, jakie mierzy kwestionariusz, zostały oparte na dwóch elementach: roli jaką pełni jednostka względem innych ludzi oraz jej stosunku do realizowanych przez siebie zadań.

Uzyskany wynik pozwala stwierdzić jak dana osoba zachowuje się względem innych ludzi oraz w jaki sposób realizuje podjęte przez siebie zadania.


Płatność

Prosimy o dokonanie płatności za test jedną z dostępnych opcji.

Uwaga

!

Po dokonaniu opłaty za pomocą opcji SMS zostaniesz przekierowany/a do strony testu.

Podając jednocześnie (nieobowiązkowo), swój adres email, otrzymasz drogą elektroniczną adres url do tego samego testu, dzięki któremu będzie możliwość powrotu do testu w momencie kiedy został opuszczony, np. w przypadku awarii Twojego komputera. Nie podanie adresu email uniemożliwi Ci powrót do testu. Reklamacje w tym przypadku nie będą uwzględniane. Podany adres email nie będzie przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu url testu.

W przypadku wybrania innej formy płatności otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas płatności z dostępem do testu.