Kwestionariusz Uzdolnień

Opis testu

Kwestionariusz Uzdolnień jest testem mierzącym poziom silnych stron. Każda ze skal testu reprezentuje uzdolnienia i talenty związane z wykonywaniem zadań i obowiązków zawodowych. Opisuje zestaw zachowań, sposób myślenia i działania składające się na wzorzec odzwierciedlający dominujący rodzaj funkcjonowania.
Wynik testu pozwala wyselekcjonować jaki jest dominujący sposób funkcjonowania danej osoby, związane z nim silne strony, potencjalne słabości oraz sugeruje adekwatny do uzyskanego wyniku rodzaj pracy i zawodu.

Płatność

Prosimy o dokonanie płatności za test jedną z dostępnych opcji.

Uwaga

!

Po dokonaniu opłaty za pomocą opcji SMS zostaniesz przekierowany/a do strony testu.

Podając jednocześnie (nieobowiązkowo), swój adres email, otrzymasz drogą elektroniczną adres url do tego samego testu, dzięki któremu będzie możliwość powrotu do testu w momencie kiedy został opuszczony, np. w przypadku awarii Twojego komputera. Nie podanie adresu email uniemożliwi Ci powrót do testu. Reklamacje w tym przypadku nie będą uwzględniane. Podany adres email nie będzie przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu url testu.

W przypadku wybrania innej formy płatności otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas płatności z dostępem do testu.