Indykator Wzorców Kariery

Opis testu

Test ten został oparty na wynikach pomysłodawcy badań nad silnymi stronami Donalda Cliftona. Silne strony to zbliżone do doskonałości wykonywanie jakiejś czynności wpływające na ponadprzeciętne wykonywanie obowiązków. Silne strony mają głębokie podstawy neurobiologiczne co oznacza, iż są względnie trwałe przez całe życie danej osoby.

Indykator Wzorców Kariery bazuje na tych założeniach pomagając wskazać najsilniejsze strony danej osoby oraz podpowiada jaki wzorzec kariery jest dla niej najbardziej odpowiedni.


Płatność

Prosimy o dokonanie płatności za test jedną z dostępnych opcji.

Uwaga

!

Po dokonaniu opłaty za pomocą opcji SMS zostaniesz przekierowany/a do strony testu.

Podając jednocześnie (nieobowiązkowo), swój adres email, otrzymasz drogą elektroniczną adres url do tego samego testu, dzięki któremu będzie możliwość powrotu do testu w momencie kiedy został opuszczony, np. w przypadku awarii Twojego komputera. Nie podanie adresu email uniemożliwi Ci powrót do testu. Reklamacje w tym przypadku nie będą uwzględniane. Podany adres email nie będzie przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu url testu.

W przypadku wybrania innej formy płatności otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas płatności z dostępem do testu.