EGOGRAM

Opis testu

Egogram to narzędzie badające poziom poszczególnych stanów Ja u danej osoby. Stan Ja to spójny system myśli, uczuć i odpowiadające im zachowania (Berne, 2015). Stany Ja odpowiadają za wywołanie i odtworzenie zarejestrowanych w przeszłości informacji dotyczących konkretnych ludzi, czasu, miejsca i uczuć związanych z daną sytuacją (Harris, 1987).

Wypełniając ten test uzyskasz informację na temat Twojej struktury Stanów Ja dzięki czemu łatwiej zrozumiesz przyczyny Twoich obecnych zachowań.

Płatność

Prosimy o dokonanie płatności za test jedną z dostępnych opcji.

Uwaga

!

Po dokonaniu opłaty za pomocą opcji SMS zostaniesz przekierowany/a do strony testu.

Podając jednocześnie (nieobowiązkowo), swój adres email, otrzymasz drogą elektroniczną adres url do tego samego testu, dzięki któremu będzie możliwość powrotu do testu w momencie kiedy został opuszczony, np. w przypadku awarii Twojego komputera. Nie podanie adresu email uniemożliwi Ci powrót do testu. Reklamacje w tym przypadku nie będą uwzględniane. Podany adres email nie będzie przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu url testu.

W przypadku wybrania innej formy płatności otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas płatności z dostępem do testu.