DISC

Opis testu

Test DISC został oparty na klasycznej koncepcji profesora Universytetu Harvarda, Williama Marstona, zaprezentowanej w jego książce „Emotions of Normal People” (Marston, 1928). Wg niego każdy człowiek charakteryzuje się przejawiającymi się w sposób powtarzalny określonymi wzorcami zachowań, które z kolei wywodzą się z określonych postaw. Marston wyróżnił dwie zasadnicze, przeciwstawne sobie pary postaw opisujących stosunek danego człowieka do świata zewnętrznego i innych ludzi.

Płatność

Prosimy o dokonanie płatności za test jedną z dostępnych opcji.

Uwaga

!

Po dokonaniu opłaty za pomocą opcji SMS zostaniesz przekierowany/a do strony testu.

Podając jednocześnie (nieobowiązkowo), swój adres email, otrzymasz drogą elektroniczną adres url do tego samego testu, dzięki któremu będzie możliwość powrotu do testu w momencie kiedy został opuszczony, np. w przypadku awarii Twojego komputera. Nie podanie adresu email uniemożliwi Ci powrót do testu. Reklamacje w tym przypadku nie będą uwzględniane. Podany adres email nie będzie przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu url testu.

W przypadku wybrania innej formy płatności otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas płatności z dostępem do testu.