Barometr asertywności

Opis testu

Asertywność to koncepcja mająca źródło w pragnieniu znalezienia takiego wzorca zachowania, które pozwoli realizować siebie przy jednoczesnym uszanowaniu prawa drugiej osoby do tego samego. Asertywność nie jest wrodzona. Jest wynikiem uczenia się funkcjonowania różnych sytuacjach. Oznacza to, iż jeśli wynik testu wskaże, że dominują u Ciebie zachowania nieasertywne, to MOŻESZ TO ZMIENIĆ!!! Barometr asertywności mierzy zarówno ogólny poziom asertywności jak i jej składowych. W określonych sytuacjach lub wobec określonych osób możesz bez problemu wykazywać się zachowaniami asertywnymi oraz możesz wykazywać trudność w byciu sobą wobec innych osób czy w innych sytuacjach.

Uzyskany przez Ciebie wynik pozwoli Ci dowiedzieć się jaki jest Twój poziom asertywności oraz poziom jej składników.


Płatność

Prosimy o dokonanie płatności za test jedną z dostępnych opcji.

Uwaga

!

Po dokonaniu opłaty za pomocą opcji SMS zostaniesz przekierowany/a do strony testu.

Podając jednocześnie (nieobowiązkowo), swój adres email, otrzymasz drogą elektroniczną adres url do tego samego testu, dzięki któremu będzie możliwość powrotu do testu w momencie kiedy został opuszczony, np. w przypadku awarii Twojego komputera. Nie podanie adresu email uniemożliwi Ci powrót do testu. Reklamacje w tym przypadku nie będą uwzględniane. Podany adres email nie będzie przechowywany na serwerze i zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie w celu przesłania Ci adresu url testu.

W przypadku wybrania innej formy płatności otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas płatności z dostępem do testu.